Niedziela:

Dzisiaj jest: 28 - Sty - 2015
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

2015.01.25 - III Niedziela Zwykła

1. W naszej wspólnocie parafialnej witamy artystów z Ukrainy - znany nam już zespół LUBYSTOK z Krzemieńca. Dziękujemy za piękne kolędy. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć płyty zespołu i złożyć ofiarę.

2. W liturgii tego tygodnia:

W poniedziałek

Wspomnienie Św. Tymoteusza i Tytusa. Nowenna do Ducha Świętego o godz. 1730, a po niej Eucharystia. Do wspólnej modlitwy o światło Ducha Świętego w nowym roku, zapraszamy wszystkich parafian. Prowadzenie liturgii powierzamy rodzinom z Domowego Kościoła.

We wtorek

Wspomnienie Bł. Jerzego Matulewicza, biskupa.

W środę

Wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu,
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 1730.

W sobotę

Wspomnienie Św. Jana Bosko,
Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1700.

3. W piątek i w sobotę na wieczorną eucharystię zapraszamy kobiety na swoje stanowe nabożeństwa przed świętem Ofiarowania Pańskiego.

4. W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską w rodzinach naszej parafii. Prosimy o przyjęcie kapłanów w mieszkaniach na następujących ulicach: … Plan kolędy jest wywieszony w gablocie i dostępny na stronie internetowej naszej parafii. Do rodzin, które nie mogły przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie, a chcą by ksiądz pobłogosławił dom lub mieszkanie, księża udadzą się w środę od godz. 1530. Zgłoszenia w kancelarii parafialnej lub zakrystii po Mszy Św.
Przypominamy, że w styczniu kancelaria parafialna po południu jest czynna od godz. 1700.

5. W sobotę o godz. 1600 w sali KOK-u odbędzie się wykład historyczny dr. Mirosława Surdeja: „Podziemie Niepodległościowe na Ziemi Mieleckiej po 1944 r.” Po wykładzie odbędą się uroczystości przy grobie Wojciecha Lisa i Konstantego Kędziora na cmentarzu przy ul Sienkiewicza.

6. Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do uczestnictwa we Mszy Świętej i przyjęcia Komunii Świętej. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia i zapraszamy do udziału w życiu religijnym naszej parafialnej wspólnoty.

7. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: + Gabriela Osmola z ul. Pisarka, + Stanisław Duszkiewicz z Alei Ducha Świętego i + Anna Posłuszna z ul. Kilińskiego. Polećmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu…

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »