Msze Święte

Niedziela:
6:00, 7:30, 9:0010:30,
11:30 (dla dzieci w kościele dolnym),
12:0014:00 (chrzcielna), 17:00, 19:00

w bursie: 8:00, 10:00

Dzień powszedni:
6:00, 6:30, 7:00, 18:00

w bursie: 7:00

Kancelaria parafialna

Pon, Wt, Czw, Pt:
8:00 - 9:0016:00 - 18:00

Środa: Kancelaria nieczynna

Sob: 8:00 - 9:00

W sprawach nagłych
czynna o każdej porze

Użytkowników on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj10
mod_vvisit_counterW tym tygodniu52
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2004
mod_vvisit_counterWszystkich26688
Dzisiaj jest: 23 - Kwi - 2014
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _2014.04.20 - Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego


1. 
Jutro Poniedziałek w oktawie Wielkanocy. Msze święte będą tak jak w każdą niedzielę. Ofiary, które złożymy przeznaczone są na KUL.


2. 
Jesteśmy po pięknych przeżyciach Wielkiego Tygodnia. Przeżycia te były głębsze dzięki zaangażowaniu wielu osób. Dziękujemy za zrobienie palm na Niedzielę Palmową. Bóg zapłać Liturgicznej Służbie Ołtarza, panu Organiście, Chórowi, Szafarzom Eucharystii, śpiewającym Mękę Pańską, Grupie Biblijnej, tym którzy przygotowali Ciemnicę i Grób Pański, s. Luizie, p. Gąsce. p. Szwakopfowi, p. Kościelnemu, członkom Caritas, Ochotniczej Straży Pożarnej ze Złotnik. Dziękujemy bardzo za udział w nabożeństwach Wielkiego Tygodnia wszystkim naszym parafianom, także tym, którzy przyjechali do Mielca na święta. Bóg zapłać za życzliwość okazaną nam – księżom i za życzenia od grup parafialnych i parafian w Wielki Czwartek.


3. 
Tydzień Wielkanocny uroczyście obchodzony w Kościele, jest czasem szczególnej wdzięczności za tajemnicę Miłosierdzia Bożego. Przyszła niedziela jest Niedzielą Miłosierdzia. W tym dniu w Rzymie odbędzie się kanonizacja Jana Pawła II. Do Niedzieli Miłosierdzia i do kanonizacji przygotowujemy się przez nowennę, którą rozpoczęliśmy w Wielki Piątek - odprawiać ją będziemy ją codziennie po wieczornej eucharystii. Zapraszamy w tym tygodniu na wieczorne Msze Święte z kazaniami o papieżu i Miłosierdziu Bożym. Niedziela Miłosierdzia jest patronalnym świętem pracowników "Caritas". Parafialna grupa "Caritas" przeprowadzi przy naszym kościele zbiórkę do puszek. To, co złożymy ze szczerego serca, posłuży do pomocy potrzebującym.
Na godz. 1500 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia i ucałowanie relikwii Jana Pawła II.


4. 
Przez osiem dni trwa Oktawa Uroczystości Zmartwychwstania. Zapraszamy do liczniejszego udziału w Eucharystii w dni powszednie.


5. 
W sobotę wieczorem w naszym kościele odbędzie się specjalne papieskie nabożeństwo dziękczynne. Zapraszamy wszystkich parafian na wieczorną Eucharystię. Po niej będzie ucałowanie nowo pozyskanych dla naszej parafii relikwii Jana Pawła II, potem różaniec z papieżem i Adoracja Najświętszego Sakramentu. Od godz. 2000 dalszy ciąg czuwania. Modlitwę zakończymy o godz. 2100 Apelem Jasnogórskim i ucałowaniem relikwii Jana Pawła II. Od południa do wieczora z kościoła będzie można zabrać Kanonizacyjną Iskrę Miłosierdzia. Prosimy, aby Ci, którzy nie będą mogli przybyć do kościoła na czuwanie, w domach podjęli modlitwę dziękczynną, a o godz. 2100 w oknie mieszkania postawili na chwilę zapaloną świecę - Iskrę Bożego Miłosierdzia. Niech każdy parafianin włączy się w te naszą dziękczynną modlitwę.


6. 
W środęNowenna do MBNP o godz. 1730, potem Msza Święta i nowenna do Miłosierdzia Bożego.


7. 
W sobotę od godz. 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu.


8. 
W Gościu Niedzielnym możemy przeczytać artykuł o peregrynacji figury Świętego Michała Archanioła w naszej parafii.


9. 
Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy Wszystkim serdeczne życzenia. Niechaj Chrystus Zmartwychwstały obdarza Was pełnią swych łask - zwłaszcza zdrowiem duszy i ciała, radością a także nadzieją na lepsze jutro.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 22