Msze Święte (wakacje)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

2014.08.17 - XX Niedziela Zwykła

1.
W poniedziałek Msza Święta nowennowa, nowenna do Ducha Świętego o godz. 1900. Prowadzenie liturgii powierzamy członkom Rady Parafialnej.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 1830.

3.
W sobotę Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1800.

4.
Dziś z Tarnowa wyruszyła 32 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pielgrzymów z naszej parafii polecajmy w naszych codziennych modlitwach. Od jutra przez cały tydzień w naszym kościele w czasie wieczornej Eucharystii w modlitwie i specjalnych rozważaniach będziemy łączyć się z pielgrzymami. Zapraszamy wszystkich parafian na te wieczorne Msze Święte zakończone Apelem Jasnogórskim.
Nasze diecezjalne radio RDN Małopolska codziennie przekazuje informacje z pielgrzymkowej trasy. Także poprzez Internet codziennie będzie można oglądać transmisje telewizji pielgrzymkowej. Linki do witryn internetowych na stronie Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej.
Organizujemy dwa autokary na wejście pielgrzymki do Częstochowy 25 sierpnia. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy do wtorku w kancelarii parafialnej.

5.
Ks. Proboszcz i ks. Eugeniusz dziękują za gratulacje i życzenia otrzymane od parafian z okazji włączenia ich do kapituły Kolegiaty Wojnickiej.

6.
Dziękujemy za ofiary, które przekazujecie na tacę, w kancelarii parafialnej i na parafialne konto bankowe.

7.
Dziś możemy jeszcze nabyć pamiątkowy album o naszej parafii. Wydrukowaliśmy tyle egzemplarzy, żeby w każdej rodzinie mogła się znaleźć ta książka. Są tam zdjęcia z budowy naszego kościoła i z ważnych uroczystości parafialnych. Serdecznie prosimy naszych parafian o zainteresowanie się tą ważną publikacją, która powinna być w każdym domu. Wydrukowaliśmy tę książkę dla każdej rodziny. Bardzo prosimy o kupno, ponieważ już minął czas zapłaty za wydanie a pieniądze są zamrożone w książkach.

8.
W Gościu Niedzielnym jest ciekawy artykuł dlaczego papież Franciszek odwiedza Koreę Południową, gdzie Kościół rozwijają się najszybciej i dlaczego rekolekcje ignacjańskie odprawiane przez wiele dni w milczeniu przyciągają tłumy.

9.
Jubilatom i solenizantom tego tygodnia, składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do uczestnictwa w Eucharystii i przyjęcia Komunii Świętej. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje, życzymy dobrego wypoczynku.

10.
Informacje o propozycjach pielgrzymkowych Diecezjalnego Biura Pielgrzymkowego, także o Mieleckich rozmaitościach folkowych w gablotach na plakatach.

11.
W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp. Jan Trela z DPS, Maria Trzpis z ul. Orkana i Waleria, Stanisława Serafin z ul. Konfederackiej. Polećmy Ich dusze Miłosierdziu Bożemu…

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »